Vratné kelímky s potiskem

Kelímek na pití


Jednorázovým plastovým kelímkům odzvonilo

Taky Vás štve, když přijdete na hudební festival a všude se po zemi válí odhozené jednorázové kelímky od piva? Rozhodně to není nic pěkného na pohled a rozhodně to není dobře pro životní prostředí, ve kterém všichni společně žijeme. Proto je potřeba se zamyslet, zda neexistuje řešení, kterým bychom tento problém vyřešili. A my nabízíme jednoduchou odpověď.

Vratné kelímky od elasta

Ať už pořádáte celý hudební festival nebo jen svou zahradní párty, tak rozhodně přijdou vhod opakovaně použitelné kelímky od nás. Kelímky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu, vydrží mnoho použití a na konci své životnosti jsou plně recyklovatelné. Vybírat můžete z mnoha objemů, modelů a materiálů. Nejběžnější a cenově nejpříznivější je výroba z recyklovatelného polypropylenu. Šetrnější variantou k životnímu prostředí je naše řada z bioplastu DoItGreen. Nejšetrnější a plně udržitelnou variantou jsou však kelímky z Bio-cirkulárního materiálu ISCC. V případě potřeby zvýšené hygieny nabízíme řadu z antibakteriálního materiálu ANTIBACTERIAL.
Žádné naše kelímky neobsahují nebezpečná změkčovadla a ftaláty. 

Kelímky s vlastním potiskem

Na všechny naše kelímky lze umístit reklamní potisk. Potisk nanášíme mnoha druhy tiskových technologií. Na stránce každého kelímku naleznete, jak daný kelímek lze potisknout (včetně maximálních rozměrů potisku). Pokud budete potřebovat pomoci s grafickým návrhem potisku, tak nás neváhejte kontaktovat
 

Zde si prohlédněte ukázku našich kelímků včetně potisku:
Po kliknutí na obrázek se zobrazí detailní foto.