Kariéra

Společnost ELASTO FORM Bohemia s.r.o. sídlící v Přešticích se zabývá výrobou a prodejem dárkových a reklamních předmětů. Je součástí mezinárodní skupiny elasto, která se s ročním obratem 200 mil. prodaných reklamních předmětů řadí mezi přední evropské dodavatele. Skupina elasto celosvětově zaměstnává více než 550 spolupracovníků v 15 regionech světa.

Máte li zájem pracovat u nás ve společnosti, prosím, kontaktujte nás!

Aktuálně máme volné tyto pozice:

HLAVNÍ FINANČNÍ ÚČETNÍ
Pracovní náplň:
  • Komplexní zpracování účetní agendy společnosti

  • Příprava účetních závěrek, inventarizace účtů, podkladů pro banky, audit

  • Měsíční a roční účetní uzávěrky

  • Komplexní daňová agenda

  • Kontrola a zpracování účetních dokladů

  • Evidence nemovitostí, odpisy

  • Soupis aktiv, závazků a pohledávek

  • Zpracování statistických výkazů

  • Komunikace s finančním úřadem

  • Sledování legislativních změn a spolupráce při jejich zavádění do praxe

  • Práce v interním softwaru společnosti

  • Zajištění každodenních pracovních činností souvisejících s účetnictvím

Požadované znalosti a dovednosti:

  • Znalost podvojného účetnictví a zkušenosti z oboru minimálně 5 let

  • Samostatné vedení interního účetnictví

  • Všeobecný komplexní přehled v daňové a účetní legislativě

  • Zkušenost s účetními uzávěrkami a daňovými přiznáními

  • Samostatnost, přesnost, spolehlivost a zopovědný přístup k práci

  • Částečná orientace v personálních záležitostech a mzdové oblasti výhodou

  • Znalost NJ výhodou

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek

  • Odpovídající platové ohodnocení a finanční růst

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Stravenky

  • Příspěvek na dojíždění do práce

  • Zaškolení

  • Podporu v osobním rozvoji a školení

  • Přátelský pracovní kolektiv

Nástup možný od 1. 6. 2022
SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ (Přeštice) VÝROBNÍ OPERÁTOR - TISKÁRNA (Přeštice)
SEŘIZOVAČ TRISKAŘSKÝCH STROJŮ, TISKAŘ (Přeštice)
Požadavky:
  • Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost

  • Ochota pracovat ve vícesměnném provozu

  • Vhodné i pro absolventy

  • Nástup možný ihned

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Firemní benefity (stravenky, příspěvek na dopravu)

  • Zajímavou práci v příjemném kolektivu

  • Zaškolení

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti

Požadavky:
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Zaškolení

Kontaktujte zde:

Martina Kriegerová
Tel.: +420 377 924 222
Email: elastoform@elasto.cz