Reklamní předměty od ELASTO FORM Bohemia s.r.o. 

Maximalizujte dosah své značky pomocí reklamních předmětů

Reklamní předměty představují výkonný nástroj pro společnosti, které chtějí vybudovat povědomí o své značce a zvýšit svůj dosah. Potištěním názvu společnosti, loga nebo sloganu na různé předměty mohou podniky vytvořit pozitivní dojem a pomoci lidem zapamatovat si jejich značku ještě dlouho po skončení setkání, marketingové akce nebo veletrhu.

Proč zvolit propagaci pomocí reklamních předmětů?

Jedním z klíčových důvodů, proč jsou propagační předměty skvělou volbou pro marketingové kampaně, je to, že jsou nákladově efektivní a všestranné. Ve srovnání s jinými formami reklamy, jako jsou tištěné nebo vysílané reklamy, jsou reklamní produkty relativně levné a lze je přizpůsobit tak, aby vyhovovaly široké škále potřeb. Díky tomu jsou chytrou volbou pro společnosti všech velikostí, od malých začínajících až po velké korporace.

Další výhodou používání propagačního zboží je, že může pomoci budovat vztahy se zákazníky a dalšími zainteresovanými stranami. Rozdáváním promyšlených a užitečných předmětů se značkou společnosti mohou podniky ukázat své uznání svým zákazníkům a pomoci vytvořit pozitivní pověst ve své komunitě.

Naše populární kategorie:

Láhve Food boxy Tašky Kancelářské potřeby

Proč si vybrat právě nás?

Rozhodně je důležité zmínit, že kromě nanášení potisků, tak samotné produkty i vyrábíme, což nám dává vysokou úroveň kontroly nad kvalitou jednotlivých produktů. Předměty jsou vyráběny v České republice nebo v Německu. Poté samotná schopnost nad aplikací potisků na produkty nám dává flexibilitu v nabízení kompletních řešení pro zákazniky, od výběru vhodných předmětů, návrhu designu až po samotný potisk a vytvoření propagačního předmětu. 

Naše nabídka obsahuje

 • 8 400+ reklamních předmětů v různých variantách
 • Dodání s potiskem i bez potisku
 • 11 technologií potisku
 • Množstevní slevy i pro nové zákazníky
 • Vlastní grafické oddělení, které Vám pomůže s návrhem

Rádi pomůžeme s kompletním řešením zakázky, doporučíme vhodné předměty k propagaci značky a i připravíme vhodný motiv k potisku vašich reklamních předmětů. Naše obchodní i grafické oddělení Vám bude plně k dispozici. 

Technologie potisku

Výroba reklamních předmětů je pro nás hračka. Níže si můžete přečíst, jaké technologie pro potisk reklamních předmětů používáme.
 • IMould
Jedná se o prvotřídní realizaci vašeho motivu fotorealistickým, ovšem nízkorozpočtovým způsobem. Rádi Vám připravíme návrhy na míru!
 • UV-Digital
Fotorealistická metoda s vysokým rozlišením, která je vhodná zejména na předměty s velkým a rovným povrchem.
 • Laser
Potisk laserem zajistí permanentní a velmi precizní výsledek. Ideální pro branding kovových a dřevěných předmětů.
 • CO2 laser
Nás CO2 laser gravíruje dřevo, textil a plasty s haptickým efektem.
 • Laserování na displej
Na zakázku umíme implementovat Vaše logo např. do displeje kalkulačky nebo hodinek.
 • Sublimační tisk
Jedná se o vhodnou technologii na potisk polyesteru, ale i keramiky a skla. Tisk je velmi kvalitní a lze tak potisknout i fotografií.
 • Ražba
Logo je po ražbě odolné proti poškrábání, velká škála barev. Vhodné na předměty s plochým povrchem.
 • Sítotisk
Hodí se na potisk textilu, ale i např. oblých předmětů jako jsou hrnky, lahve nebo psací potřeby. 
 • Doming
Produkt je zalyt vrstvou pryskyřice, která tak vytvoří 3D efekt.
 • Tamponový tisk
Vhodná technologie pro potisk nerovných povrchů, zejména menšími logy. Potisknout tamponovým tiskem lze většinu povrchů.
 • Potisk transferem
Ideální na potisk textilu. Neomezená škála barev a skvělé krytí na tmavém materiálu.


Jak u nás objednat reklamní předměty s vlastním potiskem? 

Vyberte si z naší nabídky produkty, které se Vám nejvíce líbí, vytvořte nezávaznou objednávku a do poznámky nám napište, že máte zájem o zboží s vlastním potiskem. My Vás budeme kontaktovat a pustíme se s Vámi společně do řešení zakázky. 

Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře a my se Vám rádi ozveme! Můžeme společně vybrat to nejlepší pro Vaši marketingovou kampaň a navrhnout vhodný design. Vy jen odsouhlasíte nabídku a vrhneme se do realizace.

Můžete nás navštívit i osobně, naši adresu naleznete zde.
 

Pojďte do toho s námi! 

Závěrem lze říci, že propagační zboží je nákladově efektivní, všestranný nástroj pro budování vztahů, který může společnostem všech velikostí pomoci zvýšit jejich viditelnost a vybudovat jejich značku. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele/výrobce reklamního zboží, zvažte výběr naší společnosti, která nabízí rychlou výrobu i služby potisknutí, které potřebujete k dosažení svých marketingových cílů.Prohlédněte si naše nejpopulárnější kategorie reklamních předmětů:

Láhve Food boxy Tašky Kancelářské potřeby