Svačinové krabičky s vlastním potiskem

Skleněné dózy na jídlo

Svačinové boxy jsou skvělým pomocníkem

Svoji svačinu či oběd si můžete samozřejmě s sebou zabalit jen do igelitového sáčku a nemusíte více řešit. Ovšem s tímto přístupem narážíte hned na několik problémů. Sáček se hodí na rychlou a jednoduchou svačinku, ale oběd nebo jiný hlavní chod do něj nezabalíte. Jídlo se může při přepravě vysypat nebo vylít a rozhodně si svů oblíbený pokrm neohřejete v mikrovlnné troubě pouze v igelitovém sáčku. Krabičky na jídlo jsou univerzálním řešením. Jídlo v nich zůstává při přepravě v bezpečí a lze z nich rovnou konzumovat. Jídlo v nich lze udržet tak, jak jste si ho doma nabrali a i to je důležité. Vzhled pokrmu je pro tu správnou chuť podstatným faktorem. A to se týká i krabiček na jídlo - praktičnost i design jsou velkým faktorem.

Nechte si vyrobit krabičky s potiskem

Nabízíme možnost potisknout naše veškeré krabičky na jídlo svým logem nebo jiným designem. Lze tak krabičku na jídlo vzhledově zdokonalit a zákazníci tak budou mít z jídla ještě větší potěšení. Obědové boxy s potiskem využijí všichni, kteří se pohybují v gastronomickém průmyslu, hlavně restaurace a potravinové řetězce pro marketing svých produktů. Obal je to první, co zákazník vidí a pro správný první dojem je dobrý obal velmi důležitý. Správný výběr designu dokáže zvýšit tržby o desítky procent. 

elasto je skvělou volbou

Vyberte si k propagaci vaší značky nás a nebudete litovat. Máme 30+ let zkušeností v oboru. Většina plastových krabiček je vlastní výroby a vy se tak nemusíte bát dlouhých dodacích termínů nebo nekvalitních produktů. S návrhem designu vám pomůže naše grafické oddělení.
Prohlédněte si nabídku našich produktů a neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s propagací vaší značky. 
 
Krabička na jídlo dělená Svačinový box s přepážkou Skleněná krabička na jídlo Nerezová krabička na jídlo 

 
Aktualizováno: 30.11.2023