Krabičky na jídlo s potiskem

Skleněné dózy na jídlo

Sektor balení potravin prodělal v minulosti obrovskou revoluci. Začínali jsme u jednoduchých obyčejných obalů a dnes vyrábíme atraktivně navržené krabičky na jídlo na míru, aby zákazníky více lákaly. I Vaše nejoblíbenější jídlo Vám bude více chutnat, když bude hezky odprezentováno v krásné krabičce na jídlo. To je důvod, proč výrobci svačinových boxů pracují na kreativních návrzích, které dodají Vašim jídlům báječný vzhled. Ať už máte restauraci nebo doručujete jídlo online, krabičky na jídlo jsou nezbytné k tomu, aby byly vaše potraviny v bezpečí při přepravě. Dělají produkt pro zákazníky prezentovatelnějším a zvýrazní vaši značku mezi ostatními. Elasto nabízí různé vzrušující úpravy pro různé obědové boxy.

Krabička na jídlo Zakázkové krabičky na jídlo používají hlavně restaurace a potravinářské řetězce pro marketing svých produktů. Charakteristické krabičky na potraviny hrají významnou roli při propagaci značky. Kromě rozvozu jídla tyto boxy pomáhají potravinářským podnikům udržet si zákazníky. Návrhy obalů se v dnešní době staly zásadními pro marketing a branding. Potravinářský průmysl vydělává miliony na skvělých nápadech na balení. 


Dóza na jídloPlastové krabičky na jídlo jsou celosvětově nejpoužívanější obalové krabičky. Od boxů na svačinu po krabice na pizzu.

Návrh kvalitního boxu na jídlo však vyžaduje odborné znalosti. Elasto je prestižní tisková společnost, která Vám s výběrem a designem pomůže.

Krabičky na svačinu na míru mohou být atraktivnější díky živým detailům. Udělejte dojem svými lákavými krabičkami na jídlo! Pokud zákazníkům nabízíte jídlo s sebou; vhodně vytvořené krabičky na jídlo mohou vaší značce zajistit výraznou identitu.
 

Krabička na jídlo dělená Svačinový box s přepážkou Skleněná krabička na jídlo Nerezová krabička na jídlo