Vratné kelímky s vlastním potiskem

Kelímek na pití  

Už vás nebaví vidět hromady plastových kelímků na hudebních festivalech a jiných akcích? Chcete přispět svým dílem ke snížení plýtvání a podpoře udržitelnosti? Chcete jít příkladem ostatním a ukázat všem, že vše jde dělat se šetrným přístupem k našemu životnímu prostředí?
Nemusíte hledat dál, naše vícekrát použitelné kelímky vyrobené z recyklovatelných materiálů jsou skvělou volbou.

Výroba vratných kelímků

Na rozdíl od plastových kelímků na jedno použití, které končí na skládkách, lze naše kelímky používat znovu a znovu, což z nich činí udržitelnější volbu pro jakoukoli událost.
Naše kelímky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné, šetrné k životnímu prostředí a zdravotně nezávadné. Nejběžnější a cenově nejpříznivější je výroba vratných kelímků z recyklovatelného polypropylenu. Další a šetrnější variantou k životnímu prostředí je řada z bioplastu DoItGreen. Třetí a nejšetrnější + plně udržitelnou variantou jsou však kelímky z Bio-cirkulárního materiálu ISCC. V případě potřeby zvýšených hygienických opatření, nabízíme řadu z antibakteriálního materiálu ANTIBACTERIAL.
Žádné naše vratné kelímky neobsahují nebezpečná změkčovadla a ftaláty. 

Potisk plastových kelímků

Kromě výhod udržitelnosti lze naše kelímky také přizpůsobit vlastním designem nebo logem vaší společnosti. To znamená, že nejenže přispějete ke snížení plýtvání, ale zároveň budete propagovat svou značku. A všichni budou vědět, že vaší společnosti není lhostejné chování k našemu společnému životnímu prostředí.
Všechny vratné kelímky z naší nabídky lze obohatit vlastním potiskem. Kelímky sami vyrábíme i tiskneme a vy můžete počítat s krátkými dodacími lhůtami.
Na naše vratné kelímky lze nanést potisk pomocí různých technologií. Na každé produktové stránce s kelímkem naleznete tisková data, kde se dozvíte kam a jak velký potisk lze na kelímek umístit. Natisknout umíme vše od malých log až po celoplošné potisky pomocí imouldových etiket. 
Pokud budete potřebovat pomoci s grafickým návrhem potisku, neváhejte nás kontaktovat.

Proč zvolit naše kelímky?

Naše vratné kelímky jsou ideální pro hudební festivaly, sportovní akce a jakákoli jiná velká setkání, kde se podává občerstvení. A nejlepší ze všeho je, že jsou cenově dostupné, díky čemuž jsou přístupné podnikům a organizátorům akcí všech velikostí.

Takže pokud jste připraveni učinit svou příští akci udržitelnější a zároveň propagovat svou značku, kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více o našich vlastních opakovaně použitelných plastových kelímcích. Společně můžeme mít pozitivní dopad na životní prostředí i vaše podnikání.

 

Zde si prohlédněte ukázku našich kelímků včetně potisku:Aktualizováno: 16.4.2024