Reklamní sladkosti s vlastním potiskem


Sladká reklama je ta nejlepší! Hledáte pro propagaci své firmy čokolády s vlastním potiskem? Nebo bonbony či jiné druhy sladkostí s vlastním potiskem? U nás pořídíte vše. Vybírat můžete v našem katalogu, kde naleznete opravdu širokou nabídku všech sladkostí s vlastním potiskem.

 

Čokoláda s vlastním potiskem

Logo na čokoládu lze umístit na obal nebo přímo do čokolády. K objednání jsou mini čokoládky, ale i velké tabulky čokolády, nebo například adventní kalendáře s vlastním potiskem. Více se dozvíte v katalogu zde. 

Želé a bonbony s vlastním potiskem

K dispozici jsou i různé druhy a tvary gumových medvídků a dalších želé bonbónů. Klasické bonbony jsou s vlastním potiskem na obalu také k výběru. Bonbony jsou vhodnou volbou, protože je na obalu firemní logo skvěle viditelné. 
Sušenky s vlastním potiskem

Sušenky s potiskem na obalu mohou být dalším krokem k originalitě a odlišení se od konkurence. Je to skvělá volba například pro provozovatele kaváren. V centrech měst je jich spoustu a Vy se můžete odlišit od ostatních chutným a skvěle vypadajícím doplňkem ke kávě. K dispozici je mnoho druhů, vyberte si z katalogu zde a objednejte u násAktualizováno: 30.11.2023