Reklamní předměty od ELASTO FORM Bohemia s.r.o. 

Maximalizujte dosah své značky pomocí reklamních předmětů

Reklamní předměty představují výkonný nástroj pro společnosti, které chtějí vybudovat povědomí o své značce a zvýšit svůj dosah. Potištěním názvu společnosti, loga nebo sloganu na různé předměty mohou podniky vytvořit pozitivní dojem a pomoci lidem zapamatovat si jejich značku ještě dlouho po skončení setkání, marketingové akce nebo veletrhu.

Proč zvolit propagaci pomocí reklamních předmětů?

Jedním z klíčových důvodů, proč jsou propagační předměty skvělou volbou pro marketingové kampaně, je to, že jsou nákladově efektivní a všestranné. Ve srovnání s jinými formami reklamy, jako jsou tištěné nebo vysílané reklamy, jsou reklamní produkty relativně levné a lze je přizpůsobit tak, aby vyhovovaly široké škále potřeb. Díky tomu jsou chytrou volbou pro společnosti všech velikostí, od malých začínajících až po velké korporace.

Další výhodou používání propagačního zboží je, že může pomoci budovat vztahy se zákazníky a dalšími zainteresovanými stranami. Rozdáváním promyšlených a užitečných předmětů se značkou společnosti mohou podniky ukázat své uznání svým zákazníkům a pomoci vytvořit pozitivní pověst ve své komunitě.

Naše populární kategorie:

Láhve Food boxy Tašky Kancelářské potřeby

Proč si vybrat právě elasto?

S výrobou reklamních předmětů jsme začali již v roce 1980 jako malá rodinná firma. Od té doby jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností, vybudovali dva výrobní závody a sklady v Německu a České republice, postavili vlastní vývojové centrum, rožšířili nabídku skladových i zakázkově vyráběných produktů a pořídili všechny potřebné technologie k brandingu reklamních předmětů. Kontrola celého výrobního procestu námdává flexibilitu v nabízených řešeních, umožňuje kontrolovat úroveň kvality a zkrátit dodací termíny propagačních předmětů. 

Naše nabídka obsahuje

 • 8 400+ reklamních předmětů v různých variantách
 • dodání s potiskem i bez potisku
 • 13 technologií brandingu
 • množstevní slevy i pro nové zákazníky
 • vlastní grafické oddělení, které Vám pomůže s návrhem

Naši zkušení obchodní zástupci Vám rádi pomohou s kompletním řešením zakázky. Doporučí Vám vhodné předměty k propagaci včetně nejlepší technologie brandingu, připraví cenovou nabídku a zajistí logistiku. Naše grafické oddělení Vám pomůže s přípravou grafiky a připraví předvýrobní vizualizaci.


Technologie potisku

Disponujeme širokou škálou technologií k brandingu našich produktů.
 
 • IMould
Speciální fotorealistická metoda potisku vybraných produktů z plastu, např. svačinové krabičky, kelímky, podnosy nebo frisbee. Technologie je možná pro velkosériovou výrobu. Potisk je velmi kvalitní, mimořádně odolný, cenově výhodný a rychlý.
 • UV-Digital

Fotorealistická metoda s vysokým rozlišením, která je vhodná zejména na předměty s rovným povrchem. Digitálním potiskem lze potisknout nejen produkty z plastu, ale např. i kovové nebo dřevěné. Tato technologie je vhodná i pro malosériové zakázky.

 • Premio Touch

Je náš digitálni tisk krytý parciální vrstvou bezbarvého laku. Díky přidané vrstvě krycího laku je potisk nejen trvanlivější, ale má i 3D efekt.

 • Laser
Gravírování laserem zajistí pernamentní a velmi precizní zobrazení vašeho motivu. Ideální pro gravírování jsou kovové a některé druhy plastových předmětů. Technologie je vhodná pro jednobarevné provedení loga.
 • CO2 laser
CO2 laser navíc gravíruje dřevo, textil a plasty s haptickým efektem.
 • Sublimační tisk
Jedná se o digitální technologii na potisk textilu s obsahem polyesteru, keramiky nebo smaltovaných produktů. Tisk je velmi kvalitní, trvanlivý a lze tak natisknout třeba i fotografii.
 • Ražba
Logo je vyraženo do kůže, koženky nebo některého textilu. Nejčastěji se razí do kalendářů, diářů či zápisníků.
 • Rotační sítotisk
Sítotisk přizpúsobený k potisku válcových a konických předmětů. Je určený zejména pro tisk lahví a kelímků. Výhoda této technologie je v rychlosti a cenové příznivosti.
 • Potisk tamponem
Tradiční technologie potisku menších motivů přímými barvami. Tampon je vhodný pro tisk vyšších sérií s nižším počtem barev. Výhoda této technologie je v rychlosti a cenové příznivosti. Na rozdíl od sítotisku umožňuje potisk i mírně zakřivených ploch.
 • Doming
Potisk je zalit vrstvou pryskyřice, která tak vytvoří prémiový 3D efekt. Technologie je vhodná na tisk malých ploch, například rukojetí deštníku nebo klíčenek.
 • Potisk transferem
Ideální na potisk textilu. Neomezená škála barev a skvělé krytí na tmavém materiálu.
 • Výšivka
Klasický způsob dekorace textilu. Výšivka je proti tisku sice nákladnější, je však mnohem trvanlivější a působí více reprezentativně. 


Jak u nás objednat reklamní předměty s vlastním potiskem? 

Vyberte si z naší nabídky produkty, které se Vám nejvíce líbí, vytvořte nezávaznou objednávku a do poznámky nám napište, že máte zájem o zboží s vlastním potiskem. My Vás budeme kontaktovat a pustíme se s Vámi společně do řešení zakázky. 

Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře a my se Vám rádi ozveme! Můžeme společně vybrat to nejlepší pro Vaši marketingovou kampaň a navrhnout vhodný design. Vy jen odsouhlasíte nabídku a vrhneme se do realizace.

Můžete nás navštívit i osobně, naši adresu naleznete zde.
 

Pojďte do toho s námi! 

propagační předměty jsou nákladově efektivní, všestranný nástroj pro budování vztahů, který může společnostem všech velikostí pomoci zvýšit jejich viditelnost a vybudovat jejich značku. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele a výrobce reklamních předmětů s dlouholetými zkušenostmi, pojďte do toho s námi!Prohlédněte si naše nejpopulárnější kategorie reklamních předmětů:

Láhve Food boxy Tašky Kancelářské potřeby
 

Aktualizováno: 30.11.2023