Reklamní hrnky | Hrníčky a termohrnky s vlastním potiskem

hrnky s vlastním potiskem

Hrnek s potiskem je originálním dárkem

Každý z nás si rád zpříjemní ráno nebo odpoledne dobrou kávou či čajem. Hrnek jako dárek ocení každý! Obyčejných hrnků má ovšem každý dost, proto je třeba dbát na originalitu. Jednou z možností, jak klasický hrnek na kávu vylepšit, je vytvořit hrnek s vlastním logem či jiným designem, který obdarovaného potěší. Možností je spoustu - můžete např. na hrnek natisknout fotku nebo nápis, který je nějak spojený s danou osobou. Pokud chcete hrnek využít jako reklamní předmět k propagačním účelům, tak je nejlepší natisknout na něj logo firmy. 

 
Hrnek s fotkou se hodí více pro nekomerční prostor. Je proto skvělým dárkem např. v rodinném prostředí. Hrnkem s fotkou lze vyjádřit více pocitů než pouze na hrnku s textem. 
 
Naopak hrnek s vlastním textem je ideálním předmětem pro propagaci značky. Lze na něj umístit například název firmy a její motto - klientům tak dáte najevo, co je pro Vaši značku hlavní. V kreativitě se meze nekladou a hrníčky s vlastním potiskem jsou toho příkladem. Správná volba potisku může zlepšit obrázek o Vaší firmě a zvýšit i její tržby. 
 

Termohrnky jsou praktickou a trendy alternativou

Termohrnky nyní zažívají "boom", jsou díky své praktičnosti skvělou volbou. Hodí se na cestování, do auta i do práce. Největší výhodou je, že v nich nápoj udržuje svou teplotu a vy si tak můžete vychutnávat dobrou kávu po celý den. Disponují těsnícími víčky, které brání vylití nápoje v tašce nebo držáku v autě.
Termohrnky s vlastním potiskem jsou skvělým reklamním předmětem, kterým uděláte na své klienty či obchodní partnery výborný dojem. Termohrnek s potiskem je sice v porovnání s klasickým hrníčkem dražší volbou, ale budete s ním budit mnohem profesionálnější dojem.

Termohrnek Diamond
 

Hrnky s potiskem | Velkoobchod

Jsme velkoobchodním výrobcem a dodavatelem reklamích předmětů a výroba hrnků či termohrnků s vlastním motivem ve větším množství není problém. Jedná se o vlastní výrobu a nemusíte se bát dlouhých čekacích dob. Jsme spolehlivým partnerem v této oblasti s více než 30 lety zkušeností.
 
Aktualizováno: 30.11.2023